Stavebníctvo
Ing. Dušan Ružek
Maľovanie a zasklievanie
- Obec
- Jablonec
- Od roku
- 2003
- IČO
- 41 026 071
Ing. Dušan Ružek
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 900 86 Jablonec
- Na trhu od
- 3. decembra 2003
- IČO
- 41 026 071
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.34)
- Maľovanie a zasklievanie
Podnikanie v číslach
- 22
- rokov na trhu
- 2003
- rok vzniku
- 19
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ing. Dušan Ružek
Ing. Dušan Ružek – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Jablonec. Podniká od 3. decembra 2003.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Maľovanie a zasklievanie“ (43.34). Predmet podnikania tvorí 19 položiek, napríklad maliarske a natieračské práce, demolačné práce a mietkárske práce.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Dušan Ružek
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 026 071
- Dátum vzniku
- 3. decembra 2003
- Miesto podnikania
- 900 86 Jablonec
- Živnostenský register
- Okresný úrad Pezinok, vložka č. 107-16325
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.34)
- Maľovanie a zasklievanie
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ing. Dušan Ružek zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 19 položiek.
-
Maliarske a natieračské práce
-
Demolačné práce
-
Mietkárske práce
-
Poskytovanie služieb - údržba zelene
-
Udržba a oprava kanalizácie v rozsahu voľnej živnosti
-
Mechanické úpravy a opravy v rozsahu voľnej živnosti
Zobraziť všetkých 19 položiek predmetu činnosti
- Maliarske a natieračské práce
- Demolačné práce
- Mietkárske práce
- Poskytovanie služieb - údržba zelene
- Udržba a oprava kanalizácie v rozsahu voľnej živnosti
- Mechanické úpravy a opravy v rozsahu voľnej živnosti
- Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
- Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- Hubenie škodlivých živočíchov, mikroorganizmov a potláčanie ďalších škodlivých činiteľov
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ing. Dušan Ružek?
Miesto podnikania je v obci 900 86 Jablonec.
Čím sa Ing. Dušan Ružek zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Maľovanie a zasklievanie“ (43.34). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maliarske a natieračské práce; demolačné práce; mietkárske práce; poskytovanie služieb.
Aké je IČO – Ing. Dušan Ružek?
IČO je 41 026 071.
Odkedy podniká Ing. Dušan Ružek?
Podnikanie začalo 3. decembra 2003. Na trhu pôsobí 22 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.